Yeni boşanan Hadise o isimle aşka yelken açtı! Sosyal medya paylaşımı ele verdi: Meğer Hadise ile yıllar önce…

Hadise’nin aşk bildirileri ifşa oldu. Konuşmalardaki kişinin eski flörtü olduğu ortaya çıktı. Gündemde yer alan evlilik boşanma ile son bulmuştu. Ortaya çıkan aşk iletilerindeki o isim kim? Merak edilen ayrıntılar haberimizde.

HADİSE YENİ AŞKA YELKEN AÇTI!

Hadise yeni aşkı ile gündeme geldi. Aşk bildirileri ifşa edildi. Hadise’nin eski flörtü çıktı. Fransız boksör ile konuşmaları olay yarattı.

2022’de gündemde olan Mehmet Dinçerler ve Hadise evliliği boşanma ile sonuçlandı. Mehmet Dinçerler’in Hadise’ye taktığı yüzüğün uydurma olduğu tez edildi. Akabinde Ebru Gündeş’in evli olduğu süreç içerisinde eşi Reza Zarrab ile aşk yaşadığı savlar ortasında yer aldı.

Geçtiğimiz süreçte ise Icardi’yi takibe alan Hadise bu sefer spor dünyasında öteki tarafa yöneldi. Fransız boksör ile aşk yazışmaları gündemde yerini aldı. Hadise’nin ifşa olan aşkının kim olduğu görenleri şaşırttı. Eski flörtü çıktı.

Ünlü müzikçi Hadise, Fransız kick boks şampiyonu olan Cyril Benzaquen’le aşk tezleri yer aldı. Yazışmalar toplumsal medyada çok konuşulanlar ortasında oldu. Televizyon programında ‘Hadise’nin yeni aşkı’ olarak sav edildi. Hadise toplumsal medyada paylaşımın altına ‘Seni bu türlü görmek istiyorum.’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir