Nihal Bengisu Karaca ile Cüneyt Özdemir arasında “muhaliflik” tartışması

HabeTürk yazarı Nihal Bengisu Karaca ile Cüneyt Özdemir ortasında toplumsal medyada üzerinden “muhaliflik” tartışması yaşandı.

Cüneyt Özdemir, daha öncelerde kendisini “Ben illa Kemal Bey aday olsun demiyorum. İmamoğlu, Babacan yada öbür bir isim de aday olabilir. Kıymetli olan 6’lı masanın iradesidir. Fakat Cüneyt Özdemir üzere muhalif görünüp, radikal biçimde Kılıçdaroğlu’na düşmanlık yapanları da anlamam mümkün değil. Tuhaf” diyerek eleştiren Nihal Benjisu Karaca ile ilgili toplumsal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Özdemir, “Kemal Kılıçdaroğlu’nun şu an en büyük destekçisi Nihal Bengisu Karaca! Evet, fıkra bu kadar” diye yazdı.

Karaca da Cüneyt Özdemir’e yeniden toplumsal medya hesabı üzerinden karşılık verdi. Karaca, “Sayın hükümet taraftarı CNNTürk programcısı Cüneyt Özdemir. Ben 6’lı masanın iradesine saygılıyım diyorum. Buradan latife çıkaracaksanız bence muhalif görünüp bir yandan da hükümet taraftarı CNN Türk’te Erdoğan dış siyaseti övmeye doyamadığınız yayınlarınıza bakınız. Asıl fıkra orada” tabirlerini kullandı.


TIKLAYIN – Nihal Bengisu Karaca: Ben bu seçimde 6’lı Masa kimi aday gösterirse o kişiyi destekliyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir