Atakan Işıktutan kimdir? Atakan Işıktutan kaç yaşında, mesleği ne? İrem Derici’nin sevgilisi Atakan Işıktutan kim?

Son günlerde eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan ile yaşadığı aşkla gündeme gelen İrem Derici, dün akşam yakın arkadaşlarıyla yeni yaşını kutladı. Derici, partide yanından bir an olsun ayrılmayan sevgilisine aşkını haykırarak “Deliler üzere aşık oldum, çok hoş bir adama aşık oldum. Seni kimse üzmesin karşısında beni bulur” dedi. Merak edilenler ortasında Atakan Işıktutan kimdir? Atakan Işıktutan kaç yaşında, mesleği ne? İrem Derici’nin sevgilisi Atakan Işıktutan kim? soruları yer aldı.

ATAKAN IŞIKTUTAN KİMDİR?

Atakan Işıktutan, 15 Aralık 1994’te İstanbul Şişli’de dünyaya geldi. Atakan Işıktutan’ın memleketi Rize’dir. 2016’da İstanbul Maltepe Üniversitesi İktisat Kısmı’ndan mezun olan Işıktutan, 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik kısmında yüksek lisansa başladı.

4 yaşında yüzmeyle tanışan Işıktutan, o günlerden sonra sporu da hayatından çıkaramadı. İlkokul, ortaokul ve lise yılları basketbolla geçti, İstanbul içerisinde hoş muvaffakiyetler elde etti. 2013’te basketbolu bıraktı ve işlevsel fitness ismi altında CrossFit’le tanıştı. Son yıllarda CrossFit müsabakalarına katılıp muvaffakiyetler sergiledi. 2018’de yapılan son şampiyonada kendi kategorisinde 1., tekrar birebir sene yapılan salon Türkiye Kürek Şampiyonası’nda 2. oldu. Ayrıyeten diksiyon ve oyunculuk eğitimleri aldı.

İrem Derici ve Atakan Işıktutan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir